TPI 125-124A-J ImageNäytä suurempi kuva
Kuva voi olla edustus.
Katso tuotetietojen tekniset tiedot.
TPI 125-124A-J
Stock Available Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
Valmistaja Osa numero:
TPI 125-124A-J
Valmistaja / merkki
Traco Power
Osa Kuvaus:
AC/DC CONVERTER 24V 100W
lomakkeissa:
TPI 125-124A-J(1).pdfTPI 125-124A-J(2).pdfTPI 125-124A-J(3).pdf
Lyijytön tila / RoHS-tila:
Varastojen kunto:
Uusi alkuperäinen, varastossa saatavilla.
Alusta lähtien:
Hong Kong
Lähetystapa:
DHL/Fedex/TNT/UPS
Kysely verkossa
Osa numero
Valmistaja
Vaadittava määrä
Yrityksen nimi
Yhteyshenkilön nimi
Sähköposti
Puhelin
Viesti
Anna Vahvista koodi ja klikkaa "Lähetä"
Osa numero TPI 125-124A-J
Valmistaja / merkki Traco Power
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > AC DC -muuntimet
Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V 100W
Lyijytön tila / RoHS-tila: RoHS Compliant
Jännite - lähtö 6 -
Jännite - lähtö 5 -
Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 24V
Jännite - Isolation 3 kV
Jännite - Input 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Tyyppi Open Frame
Vakioluku 62368-1
Koko / Dimension 3.04" L x 2.01" W x 1.16" H (77.2mm x 51.1mm x 29.5mm)
Sarja TPI 125A-J (125W)
Virta (wattia) 100W (125W Forced Air)
Paketti Box
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Chassis Mount
Vaadittu vähimmäiskuormitus No
ominaisuudet Adjustable Output, Universal Input
tehokkuus 92%
Virta - lähtö 1 4.17 A